Hakkımızda

Eşarp sektöründe 2014 yılında Sakarya Adapazarı şubemizde başladığımız yola 2018 de açılan zeynep_in_boneleri İnstagram sayfamızda imalatı bize ait olan  özel tasarım bone şallarımızın toptan ve perakende satışını yapmaktayız.

 

MİSYONUMUZ

Instagram sayfası ile başlayan ticaret yolculuğumuz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak aynı kaliteyi, müşteri memnuniyetini E-ticaret sitemizden de sağlayarak müşteri kitlemizi büyütmek ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırmak öncelikli misyonumuzdur. Büyümenin getirdiği sorumluluğu biliyoruz. Eski müşterilerimize daha kolay bir sipariş ortamı sağlamak ve yeni müşterilerimizle tanışmak için bu sorumluluğu hakkıyla yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. %100 Orjinal farklı çeşitlerde ki kumaş, desen ve çeşitlerle müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Sadece instagram satışının yetmediğini fark eden Zeynep'in Boneleri ekibi yeni açılan e-ticaret sitesi ile kitlesini organik bir biçimde yükselterek ileride bireysel müşterilerinin yanında toptan satışlarını da arttırmak adına atılımlarda bulunmayı ve bu alanda önce Türkiye pazarında sonrasında ise global pazarda satış yapma gayreti içinde kendini geliştirmeye devam edecektir. Bu vizyon ile hareket ederken ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti her zaman en ön planda olacak ve Zeynep'in Bonelerini ileri taşımaya devam edecektir.


Ayrıcalıklarımız
Ürünlerimiz %100 orjinaldir.
Dünya’nın her yerine hızlı ve güvenilir kargo imkanıyla websitemiz üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.


Bize ulaşın 

  • 0542 396 31 84
  • Whatsapp hattımızdan 08:00-20: 00 saatleri arasında tüm soru ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

 

Bu yolda en iyisini sizler için yapmak en büyük hedefimiz.